ZÍSKAJTE BEZPLATNE NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV PRE SVOJ OBCHOD

Uprednostňujeme dostupnosť pred cenou​

U nás sa nemusíte s konkurenciou pretekať kto dá nižšiu cenu. Nášho návštevníka zaujíma či máte produkt skladom a ako rýchlo ho vie kúpiť.

ZVYŠUJEME TRŽBY OBCHODNÍKOM

Platforma navádza návštevníkov do kamenných obchodov, kde ich už vy môžete konvertovať na dlhodobých zákazníkov.

ZLEPŠUJEME VIDITEĽNOSŤ OBCHODOV V LOKALITE

Miestni obyvatelia si Vašu značku lepšie zapamätajú a automaticky si ju spoja s konkrétnym sortimentom.

Zvýhodňujeme najbližšie obchody​

Zákazníkovi zobrazujeme tie predajne, ktoré sú k jeho zadanej lokalite čo najbližšie. Čím je obchod bližšie, tým je v ponuke vyššie zaradený.

ROZŠIRUJEME VAŠE PORTFÓLIO

S nami nie ste limitovaní len tým čo reálne držíte na predajni. Rozšírte svoj sortiment o produkty, ktoré viete zákazníkovi zabezpečiť v krátkom časovom úseku (1 - 2 dni).

informujeme miestnych zákazníkov o tom čo predávate

Novému zákazníkovi ukážeme čo máte v ponuke ešte predtým ako do Vášho obchodu stúpi. Zákazníci, ktorí Vás už poznajú objavia aké ďalšie produkty ponúkate.

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Áno, platforma okamzite.sk je bezplatná. Našim cieľom je podporiť lokálne nakupovanie a umožniť tak každému obchodníkovi využívať výhody vyplývajúce z našej platformy bez ohľadu na to či si to môže finančne dovoliť alebo nie.

Faktom je, že nárast popularity internetových obchodov ukrajuje z tržieb kamenných obchodov. Deje sa tak aj preto, lebo internetové obchody dokážu vďaka online nástrojom veľmi efektívne oslovovať nových zákazníkov.

Akonáhle však, ako prevádzkovateľ kamennej predajne vhodne skombinujete silné stránky, ktoré kamenná predajňa bezpochyby má spolu s komunikačnými nástrojmi internetových obchodov, ktoré my ako platforma ponúkame, získate na svoju stranu výhodu, ktorá k vám priláka nových zákazníkov, zdvihne tržby a prinesie radosť z rastúceho podnikania.

Čo sa nemeria, to nerastie. Každý mesiac Vám elektronickou formou zašleme report s výsledkami, ktoré sme spolu dosiahli. Okrem tohto reportu, dostanete aj zoznam odporúčaní, ktorých vykonanie zlepší budúce výsledky.

Nižšie na tejto stránke je umiestnené tlačidlo „ZAREGISTROVAŤ SA“. Po kliknutí sa presuniete na registráciu, kde vyplníte všetky potrebné údaje. Posledným krokom je pridať produkty, vďaka ktorým Vás budúci zákazníci objavia.

NAŠI OBCHODNÍCI

NOVÁ ÉRA KAMENNÝCH OBCHODOV JE TU

Pridajte sa k desiatkam spokojným obchodníkom a užívajte výhody, ktoré naša platforma prináša.