6 obchodov, ktoré by ste mali v Poprade navštíviť

Poprad je podľa počtu obyvateľov 10. najväčšie mesto na Slovensku. Toto mesto je bránou pre tých, ktorý sa rozhodnú navštíviť Vysoké Tatry. Tretie najväčšie mesto východného Slovenska je kultúrno-turistické centrum s okúzľujúcou prírodou. Má viac ako 50 000 obyvateľov, do ktorého denne prichádzajú tisíce ľudí za prácou,  turistikou alebo nakupovaním. V tomto článku vám chceme predstaviť 6 kamenných predajní, ktoré nás v Poprade najviac zaujali. 

Sportrysy

Predajňa SportRysy je špecialistom na turistiku. Predaju športových potrieb a outdoorového oblečenia sa venujú už od roku 1993. V kamennej predajni Sportrysy nájdete stovky overených značiek, ktorých výrobky často testujú nielen predajcovia – odborníci v danom segmente, ale aj profesionálni športovci. Základom úspechu sa tak stáva predaj na základe reálnych skúseností.

Keďže šport sa pod Tatrami berie s plnou vážnosťou, vyškolení pracovníci vám pomôžu s kompletným servisom na profesionálnej úrovni. Potrebujete pomôcť s viazaním? V predajni Sportrysy vám zakúpené viazanie bezplatne namontujú na lyže.

Sportrysy prevádzkujú 2 predajne v Poprade na ploche 1 500 m² a internetový obchod so športovými potrebami.

Predajne Sportrysy

Original Reisenthel

Original je jednou z najkrajších prevádzok, ktorú nájdete v centre Popradu. Predajňa sa zameriava na módu pri nakupovaní, cestovaní a osobnej hygiene. V predajni nájdete značkové produkty nemeckej značky ReisenthelYZEA. Na svoje si prídu ženy, muži aj deti.

V štýlovej a usporiadanej predajni nájdete nákupné tašky a košíky, batohy, kozmetické tašky či viacúčelové puzdrá. V predajni nájdete aj doplnky do vášho bytu vo forme košov a rôzne farebných úložných boxov. Tašky Reisenthel sú zlúčené do jednotlivých kolekcií s jednotným vzorom na každodenné použitie.

Predajňa Original Reisenthel

Siberica

Tradíciu sibírskej kozmetiky so skutočne pozitívnymi účinkami na organizmus prezentuje v Poprade predajňa Siberica. Prírodná kozmetika zo sibírskej prírody ponúka unikátnu starostlivosť o telo, tvár aj vlasy.

Súčasťou produktového portfólia predajne sú zdraviu prospešné prírodné výrobky z čagy, ľanového oleja alebo včelieho jedu. V predajni Siberca taktiež nájdete nájdete dekoračné a darčekové predmety, medzi ktorými nechýbajú matriošky.

Predajňa Siberica

Trend Bio

Ak hľadáte potraviny plné zdravia, tak v Poprade ich nájdete v predajni Trend Bio, ktorú nájdete pri hoteli Mamut. V obchode nájdete prevažne slovenské a poctivé potraviny. Trvanlivé potraviny, akými sú mäso a pečivo, viete vo veľkom množstve objednať podľa vašej požiadavky. Čerstvé si Vás počkajú priamo v predajni.

Široký sortiment klasických a bio potravín dodávajú overené značky: Uzaja, MixIt, Slowlandia, LYRA, Chocomaze a mnoho ďalších slovenských výrobcov potravín. Na svoje si v obchode prídu aj priaznivci vegánstva. Milujete sladkosti? V Trend Bio ich nájdete taktiež, a dokonca sú mnohé z nich bez éčok.

Predajňa Trend Bio

Trendlux

Viete, že v Poprade nájdete špecialistov na svietidlá? V predajni Trendlux Vám pomôžu vybrať to najlepšie osvetlenie do interiéru alebo exteriéru. Neuveriteľnému portfóliu rôznych typov a farieb svietidiel sekunduje kvalitné vyhotovenie a taliansky dizajn.

V predajni Trendlux sa môžete tešiť na profesionálny prístup, odborné poradenstvo a výhodný nákup. V ich portfóliu nájdete aj moderné vychytávky, akými sú inteligentné svietidlá alebo LED svietidlá meniace farbu či teplotu farby.

Predajňa Trendlux

Coqui

Coqui je jednoducho „LOVE Brand“. Vo svojej predajni Coqui Shop, ktorú nájdete pri Aquacity, nájdete to najlepšie z obuvi, čo značka ponúka pre mužov, ženy a deti. 

Značka Coqui, spoločne s jej kamennými predajňami, si uvedomuje sociálnu a environmentálnu zodpovednosť. Preto je pre nich súlad podnikania a životného prostredia v prospech budúcej generácie na prvom mieste #udržateľnosť.

Predajňa Coqui Poprad